26. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Apbalvoti par pašaizliedzību un profesionalitāti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) svinīgā ceremonijā godinājis  darbiniekus, kuri palīdzējuši glābt un saglabāt cilvēku dzīvību. Viņu vidū arī mediķi un tehniskie darbinieki, kas strādā dienesta Vidzemes reģionālā centra Valmieras brigādē.

Apbalvoti par pašaizliedzību un profesionalitāti

«Ir ļoti liels prieks un lepnums par jaunajiem kolēģiem,» sacīja NMPD Vidzemes reģionālā centra vadītāja vietniece, ārste Sniedze Bračka, uzsverot, ka neatliekamās situācijās, sarežģītos gadījumos pašaizliedzība un profesionalitāte ir atslēgas vārdi, lai katram nelaimē nonākušajam spētu palīdzēt visoperatīvāk un labāk.

Tieši apbalvojumu «Par pašaizliedzību» saņēma Vladislavs Klapenkovs, Dairis Trībers un Vitālijs Lastovskis.

«Vai atceraties gadījumu pērn rudens pusē, kad cieta pusaudze, braucot pa trošu ceļu pāri Gaujai? Aizmugurē braucošais meitenes tēvs bija pasteidzies un nelaimīgi uzslīdējis bērnam virsū. Tas bija komplicēts augšstilba lūzums, kad vajadzēja pacientu imobilizēt, lai nogādātu tālāk uz stacionāru ārstēšanai. Taču kādi tur bija mediķiem darba apstākļi? Šaura platforma lielā augstumā, pavisam maz vietas, lai varētu ērti strādāt. Jaunie kolēģi strādāja tiešām pašaizliedzīgi,» vērtēja pieredzējusī ārste Sniedze Bračka, uzsverot, ka tik ārkārtējas situācijas neatliekamajā palīdzībā par laimi tomēr gadās reti.

PAR DARBU sarežģītos un neikdienišķos apstākļos, situācijā, kas apdraud paša palīdzības sniedzēja dzīvību un veselību, apbalvojumu saņēmuši Vidzemes reģionālā centra Valmieras brigāžu atbalsta centra neatliekamās palīdzības sanitārs Vladislavs Klapenkovs (no kreisās), neatliekamās medicīnas ārsta palīgs Dairis Trībers un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājs Vitālijs Lastovskis. Attēlā kopā ar NMPD direktori Lieni Cipuli. Foto no NMPD arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri