23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Annijai jāārstējas Barselonā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Annijai no Valmieras ir 20 gadi. Jauniete šobrīd smagā stāvoklī pēc vairākām epilepsijas lēkmēm ārstējas Vidzemes slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļā.

Annijai jāārstējas Barselonā

Vēl pirms četriem gadiem Annija bija jautra, dzīvespriecīga, sabiedriska meitene, klases un sabiedrības dvēsele. Meiteni 16 gadu vecumā skolā piemeklēja pirmā epilepsijas lēkme, pēc mēneša sekoja nākamā. Nu jau trīs gadus Annijai ir noteikta invaliditāte, viņa cīnās par savu veselību un tiek galā ar lēkmēm, kas atkārtojas pat vairākas reizes dienā.

Lieki teikt, ka lēkmes Annijai ir atņēmušas spēkus. Viņai bieži nepieciešama palīdzība, lai pārvietotos pa dzīvokli, uz ielas viņa iziet reti, tikai kāda pavadībā. Ārstu izrakstītās zāles Annijai diemžēl nepalīdz.

Meitenes vecāki ilgstoši meklējuši papildu iespējas, kā Annijas stāvokli uzlabot. Šobrīd atrasta klīnika Barselonā, Spānijā. Papildu izmeklējumi un jaunākie medikamenti, ko piedāvā klīnika, šobrīd ir Annijas vienīgā cerība. Speciālistu konsultācijas un diagnostika šajā klīnikā izmaksā vairāk nekā 13 tūkstošus eiro. Annija ir vecākā meita trīs bērnu ģimenē. Ģimene var segt daļu summas un ceļa izdevumus, bet lūdz arī līdzcilvēku palīdzību.

24. jūnijā Annijai jābūt klīnikā Barselonā, un pašlaik viņas veselības stāvoklis ir ļoti smags. Sākotnēji nepieciešamā summa, lai sāktu garo ceļu pretim veselībai, ir 9 tūkstoši eiro, bet summa, kas būs nepieciešama ārstniecībai, būs zināma pēc diagnostikas.

Palīdzēsim Annijai!

Informācija par to, kāds atbalsts vajadzīgs Annijai Adatai, ir pieejams ziedot.lv mājaslapā, sadaļā «Palīdzība smagi slimu cilvēku atbalstam». Vakar varēja izlasīt, ka līdzcilvēki atsaukušies uz palīdzības saucienu un paspējuši saziedot jau nedaudz vairāk par 12 tūkstošiem eiro, taču zināms — konsultācijas, diagnostika ārvalstīs, nopietns ārstniecības kurss ir ļoti dārgs. Tāpēc atsaukties joprojām lūgts ikviens.

Palīdzības saucienam pievienojies arī radio «Baltcom» un programma «Zaļā lampa». Labdarības tālrunis 90006383 (zvans maksā 1,42 eiro) Annijai darbojas līdz 19. jūnijam.

Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas veidu, varat maksāt ar bankas pārskaitījumu:

Fonds «Ziedot.lv», Reģ. Nr.: 40008078226

SWEDBANK, Bankas kods - HABALV22

Konta numurs - LV95HABA0551006150241

Mērķis - Palīdzība Annijai Adatai

 

ĀRSTI Spānijā Anniju gaida 24. jūnijā. Priekšā konsultācijas, diagnostika, ārstēšanās kursi, lai meitene atgūtu pašu galveno, kas cilvēkam vajadzīgs — veselību. Foto no ģimenes arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri