24. Maijs, 2018
Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

Alda Kļaviņa kauss paliek Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Airēšanas slaloma klubs «Vidzemes sporta asociācija - Valmiera» ar uzviju izpildījis goda uzdevumu noturēt pilsētā Alda Kļaviņa piemiņas sacensību airēšanas slalomā Ceļojošo kausu. Cīņa par traģiski nelaikā no sporta un dzīves aizgājušā Atlantas Olimpisko spēļu dalībnieka valmierieša Alda Kļaviņa piemiņas sacensību galveno trofeju ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas airēšanas slalomistu startiem norisinājās sestdien, 5. augustā, viņa trasē Kazu krācēs.

Alda Kļaviņa kauss paliek Valmierā

Alda Kļaviņa piemiņas sacensības jeb Kļaviņa kauss norisinājās jau 17. reizi. Līdz šim ceļojošo kausu bija izcīnījuši valmierieši Māris Bečers (4 reizes), Mārtiņš Ločmelis (3 reizes), Kaspars Pakers (3 reizes) un Ritvars Celmiņš (6 reizes). Un tieši Ritvars Celmiņš bija virsotne, lai Kļaviņa kauss, kas ir galvenā balva K1 laivu klasē vīriešiem, neaizceļotu arī šoreiz, bet paliktu Valmierā, savukārt drošs pamats pienākuma izpildei — divu nākamo godalgoto vietu VSA-Valmiera sportisti Kaspars Pakers un Toms Karlivāns.

K1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā savu Baltijas līdera statusu apstiprināja Krišs Meļņikonis, savukārt K1 U15 kategorijā 3. vieta Ralfam Jurjānim, kurš piekāpās vien divus gadus vecākiem un pieredzes bagātākiem jauniešiem. 35+ vecuma grupā 1. vieta Kasparam Pakeram, bet ceturtais Intars Vaičuks.

Par uzvaras nopietnākajiem pretendentiem C1 laivu klasē vīriešiem tika uzskatīti Latvijas čempions Emīls Putniņš un Baltkrievijas līderis Viktars Tratsjaks. Prognozes apstiprinājās, bet par labu pieaugušajam viesu atlētam, VSA-Valmiera junioram atstājot 2. vietu, bet vienlaikus pārliecinošu uzvaru U18 vecuma grupā. Sudraba sniegums C1 laivu klasē vīriešiem arī Ralfam Baldiņam (U15) un Guntaram Strazdītim (35+).

RITVARS CELMIŅŠ ar Kļaviņa kausu. Jāņa Dziļuma foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Augusts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri