24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Akvelīnas viedie vārdi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Brīnums, ka jūsu tik daudz, sirsnīgi bilda Akvelīna Līvmane valmieriešiem siltā maija vakarā bibliotēkā. Aktrise un viedā astroloģe, kā pati atzina, joprojām spēlē, raksta, daudz domā par pasaules kārtību un to, ko varam ar savu dzīvi iesākt, kā to labāku darīt.

Akvelīnas viedie vārdi

«IR BRĪNIŠĶĪGA VASARA, un es brīnos: kāpēc ļaudis nēsā tik tumšas saulesbrilles?  Caur acīm uztveram visu krāsu spektru, un tādā veidā mēs varam aptumšot savu skatu uz dzīvi. Pavisam tumšās varbūt vajag cilvēkiem, kuri visu dienu pavada telpās ar mākslīgo apgaismojumu, zemo čakru vibrācijām, vai arī ļaudīm ar acu problēmām. Labāk paraugieties, cik dzeltenais ir dzīvespriecīgs!» Akvelīna mudināja par to pārliecināties, salīdzinot divas saulesbrilles, un nosmēja: esmu redzējusi arī brilles suņiem, bet patiešām domāju, ka bērniem, jauniešiem un suņiem nevajag savu skatu aptumšot; dzīve ir priecīga, un mēs paši to varam ietekmēt — ar savu attieksmi!

Aktrise, jau piecpadsmit gadus apgūstot astroloģiju un dziļi tajā ieejot, izlasot neskaitāmas filozofijas grāmatas un strādājot ar cilvēkiem, formulējusi sev atziņas, kas palīdzējušas viņai pašai un citiem. Lai gan viņa uzsver, ka ar praktisko dziedniecību nenodarbojas un visu, ko gribējusi, ir izdarījusi, process turpinās: jau trīspadsmit gadus iznāk viņas veidotie astroloģijas kalendāri garam, dvēselei un miesai,  savus lasītājus atradušas viņas grāmatas «Dziedināt mīlot» (2009), «Zaļās iedvesmas grāmata» (2010), «Veselība pilienu pa pilienam» (2011)  un «Atvērto siržu sarunas. Mīl — nemīl» (2017).

AR DRAUGIEM UN DOMUBIEDRIEM. Akvelīna Līvmane Valmieras bibliotēkā. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri