24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Aktualitātes Kocēnu novada pašvaldībā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 10.00 Kocēnu kultūras namā notiks reģionālā pedagogu konference – diskusija „Konkurētspējīgi pedagogi = konkurētspējīga izglītība”. Darba grupās tiks diskutēts par pedagogu darba kvalitāti, profesijas prestižu un tā paaugstināšanu, kā arī ar prezentāciju „Darba tirgus un izglītības pieprasījuma un piedāvājuma attīstības tendences tuvākā un tālākā nākotnē Latvijā” uzstāsies Valsts prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas priekšsēdētājs Roberts Ķīlis. Konferenci rīko Kocēnu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 15.00 Bērzaines tautas namā, atzīmējot Dzejas dienas, notiks pasākums “Dzejas mirkļi”, kurā ar dzejas lasījumiem piedalīsies dzejnieki Inga Gaile, Dagnija Dreika, Tamāra Skrīna, Jānis Rokpelnis, Juris Helds, Eduards Aivars un Viks.

Ceturtdien, 16. septembrī Vaidavas speciālajā internātpamatskolā notiks sporta un atpūtas diena “Jautrie starti”, kurā piedalīsies komandas no Dauguļu un Vaidavas speciālajām internātpamatskolām, Rubenes pamatskolas un Valmieras Jaunatnes centra „Vinda”. Sporta un atpūtas dienas mērķis ir pilnveidot bērnu spējas strādāt komandā un sadarboties ar komandas biedriem. Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Sociālās integrācijas atbalsta mehānismi” ietvaros.

Piektdien, 17. septembrī, plkst. 18.00 kultūras centrā “Vaidava” notiks kultūras centra dziedošo pašdarbības kolektīvu dalībnieku tikšanās. Tās laikā tiks pārrunāti jaunās darba sezonas plāni, kā arī tiks diskutēts par kora izveides iespējām. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens interesents, kurš vēlas kļūt par jaunizveidojamā kora dalībnieku.

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 14.00 kultūras centrā “Vaidava” notiks komponista Didža Rijnieka un Vaidavas bērnu vokālā ansambļa “Mazie dadzīši” mūzikas albuma “Blēņu dziesmas” prezentācija. Albumā ietvertas 10 Didža Rijnieka komponētas dziesmas un to fonogrammas. Pasākumā piedalīties aicināti “Mazie dadzīši” kopā ar vecākiem, radiem un draugiem, kā arī tie bērni un viņu vecāki, kuri vēlas kļūt par vokālā ansambļa dalībniekiem.

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 18.00 Zilākalna kultūras namā notiks Dzejas dienu pasākums “Es bagāta esmu! Man debesis smaida!”, kura ietvaros notiks dzejnieču Laimdotas Vištartes un Annas Builes dzejas lasījumi, klātesošos ar dziesmām ģitāras pavadījumā iepriecinās mūziķe Gunita Gana.

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 18.00 sporta namā “Kocēni” notiks Latvijas čempionāta florbolā vīriešu virslīgas spēle, kurā tiksies Kocēnu sporta kluba vīriešu komanda “Rubene” un komanda “Telms/Energokomplekss” no Irlavas. Jaunās sezonas pirmajā spēlē, kas notika 4. septembrī, “Rubene” ar rezultātu 6:3 uzvarēja FK “Bauska”.

Svētdien, 19. septembrī, plkst. 14.00 pie Mujānu Izglītības biedrības nama notiks pasākums, kura laikā biedrības namam tiks piestiprināta plāksne, kas apliecinās tam piešķirto Valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa statusu. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens, kuram ar Mujānu Izglītības biedrību un tās namu saistās kāds atmiņu stāsts.

Šonedēļ notiks Kocēnu novada domes pastāvīgo komiteju sēdes.

No 9. - 12. septembrim sporta namā “Kocēni” norisinājās Latvijas vīriešu un junioru U-19 florbola izlašu treniņnometne, kuras laikā notika četras draudzības spēles ar florbola izlasēm no Igaunijas. U-19 izlase pirmajā draudzības spēlē pārliecinoši uzvarēja igauņu spēlētājus ar rezultātu 12:3, otrā spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Savukārt vīriešu izlases pirmo spēli noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 4:4, otrajā spēlē uzvarēja Latvijas izlase ar rezultātu 8:1.

Kocēnu novada domes darba aizsardzības speciālists turpina darbu pie Kocēnu novada pašvaldības iestāžu darba aizsardzības un ugunsdzēsības sistēmu pilnveidošanas. Darba aizsardzības speciālists iestāžu darbiniekiem organizē praktiskas apmācības ugunsdrošībā un aizsardzībā. Apmācības atbalsta SIA “FN Serviss”, atvēlot mācībām nepieciešamo aprīkojumu.

Noslēgusies Kocēnu novada domes izsludinātā iepirkuma procedūra "Krēslu iegāde Dauguļu speciālajai internātpamatskolai", kurā tika saņemti trīs pretendentu piedāvājumi. Iepirkumu komisija par uzvarētāju noteica SIA “RKP”. Līguma summa –  Ls 1239,60.

Projekta "Atjaunojamo energoresursu energoapgādes sistēmas rekonstrukcija Zilākalna pagastā" ietvaros šonedēļ tiks uzsākta apkures katla rekonstrukcija. Projekta rezultātā tiks samazināts kurināmā materiāla - šķeldu mitruma līmenis, izbūvēta šķeldu padeves sistēma un angārs šķeldu uzglabāšanai. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir Ls 21 741,44, no kurām 75% ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirtais finansējums.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri