20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Aktualitātes Kocēnu novadā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kultūra

Kocēnu 1. bibliotēkā aplūkojama Kocēnu novada domes rīkotā fotokonkursa dalībnieku foto izstāde „Kocēnu novads bildēs". Izstādē iekļauto fotogrāfiju autori – Oļģerts Vērmanis, Vairis Pinzulis, Dietrich Arlart, Marika Eglīte, Jānis Eicēns, Julita Kluša, Elīna Ņikitina, Aivis Stračinskis, Antis Lūsa, Jānis Bērtulis, Sigita Lapiņa. Izstāde būs skatāma līdz 28. februārim. Pēc tam izstāde ceļos uz citiem novada pagastiem.

Aktualitātes Kocēnu novadā

Svētdien, 20. janvārī, Kocēnu kultūras namā norisinājās leģendārā Dziesmu svētku goda virsdiriģenta Roberta Zuikas 100. jubilejai veltīts sarīkojums. Svētku pasākums tika iemūžināts fotogrāfijās un videofilmā, kas kā svētku sveiciens ceļos pie R. Zuikas, kurš dzīvo ASV, Kalamazū (Mičiganā).

Februārī Bērzaines tautas namā ir aplūkojama Birutas Jansones darbu izstāde “Mīlestība”. Tikšanās ar darbu autori iecerēta 9. martā, pēc tam izstādes darbi turpinās ceļu uz citu novadu.

Sports un veselība

Sestdien, 26. janvārī, plkst. 11.00 Zilākalna pagasta sporta laukumā notiks sporta spēles “Jautrie ziemas starti”.

Svētdien, 27. janvārī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra lielajā zālē notiks pasākums “Veselības izstāde”. Ikviens aicināts piedalīties dažādos veselības testos – tauku procenta noteikšana, kustību – sirdsdarbības tests, cukura un holesterīna līmeņa noteikšana (lai noteiktu cukura līmeni, 8 stundas pirms izmeklēšanas nedrīkst ēst), bioloģiskā vecuma noteikšana, plaušu tilpuma noteikšana, kā arī antistresa masāža un ārstu konsultācijas. Ielūdz veselības klubs “Jauns Sākums” (Valmiera). Ieeja bez maksas.

Dzīvesstils

Sestdien, 26. janvārī, plkst. 13.00 Bērzaines tautas namā norisināsies tikšanās ar A. Rača astroloģijas skolas absolventi Neldu Bailīti - “Ko zvaigznes un cipari sola 2013. gadā”.

Pašvaldībā

Laikā no 22. janvārim līdz 25. janvārim Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis Latvijas pašvaldības delegācijas sastāvā piedalīsies Eiropas Parlamenta un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) organizētajā vizītē Briselē. Sanāksmju un semināru darba kārtībā iekļauti jautājumi par Eiropas Komisijas lomu un darbību, Eiropas Savienības (ES) ekonomisko pārvaldību, kā arī būtiska informācija, gatavojoties eiro ieviešanai ES dalībvalstīs. Tiks pārrunāti jautājumi par atjaunojamo enerģiju un energoefektivitāti, nodarbinātību un izaicinājumiem sociālajā jomā, kā arī būs iespēja uzzināt par aktualitātēm Latvijas delegācijas darbībā ES reģionu komitejā. Sanāksmēs tiks pārrunātas arī iespējas, kā pašvaldības var izmantot lauku attīstības finansējumu. Vizītes laikā Latvijas pašvaldību pārstāvjiem būs iespēja iepazīties ar LPS pārstāvniecību Briselē un uzzināt informāciju par sadarbības iespējām ar Latvijas pašvaldībām. Delegācijas dalībniekiem plānota arī vizīte Eiropas Parlamentā un tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputātiem no Latvijas.

Otrdien, 22. janvārī, Latvijas vizītes ietvaros Kocēnu novadā viesosies Ungārijas Lauku attīstības ministrijas delegācija, lai tiktos ar Kocēnu novada domes pārstāvjiem sanāksmē Kocēnu kultūras namā un iepazīsies ar pašvaldības un LEADER pasākumu projektiem un to norises gaitu, kas tiks atspoguļota prezentācijā par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) līdzfinansētiem pasākumiem Kocēnu novadā, kā arī apmeklēs SIA "Zirgaudzētava Kocēni". Ungārijas Lauku attīstības ministrijas delegācijas vizīti organizē LR Zemkopības ministrija sadarbībā ar Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālo lauksaimniecības pārvaldi.

Otrdien, 22. janvārī, plkst. 14.00 Burtnieku zirgaudzētavas semināru zālē notiks kārtējā Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma konsultatīvās padomes sēde. Sanāksmē tiks demonstrēta arī prezentācija par Kocēnu novadā notiekošajām aktualitātēm. Padomē darbojas Valmieras pilsētas, Kocēnu, Beverīnas, Burtnieku, kā arī citu apkārtējo novadu tūrisma nozares speciālisti un uzņēmēji. Konsultatīvās padomes mērķis ir attīstīt Valmieras pilsētu un tuvāko novadu kā vienotu konkurētspējīgu galamērķi gan vietējā un reģionālā, gan nacionālā un starptautiskā mērogā.

Kocēnu novada dome nodod nomas tiesību izsolei neapdzīvojamās telpas Kocēnu sporta namā: telpu Nr. 12 ar platību 15,28 m2 un Nr. 12A ar platību 1,69 m2, kopā: 16,9 m2 platībā. Izsoles sākumcena: Ls 0,72 par 1 m² nomu mēnesī bez PVN. Izsoles solis noteikts Ls 0,05 apmērā. Nomas tiesību izsole notiks 24. janvārī plkst. 10.00 Kocēnu novada domes administrācijas ēkā Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā. Dalībnieku reģistrācija - Kocēnu novada domes administrācijā darba laikā, tālr.: 64207694. Izsoles noteikumi publicēti Kocēnu novada domes interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un pašvaldības informatīvajā laikrakstā “Kocēnu Novada Vēstis”. Sīkāka informācija par telpām un to apskate, sazinoties ar Kocēnu sporta nama vadītāju I.Jēkabsonu (mob. tālr.: 2943173).

Kocēnu novada domē darbu uzsācis Komunālās saimniecības pārvaldes galvenais inženiertīklu speciālists Aivars Grīnpauks. Viņa darba pienākumos ietilpst plānot komunālo sistēmu optimālo darba režīmu, izstrādāt priekšlikumus par labiekārtošanu un komunālās saimniecības attīstības virzieniem novadā, organizēt komunālo pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem un iestādēm novadā, organizēt ūdenssaimniecības apsaimniekošanu un uzturēšanu, izsniegt rakšanas atļaujas un tehniskos noteikumus ūdensvadu un kanalizācijas pieslēgumiem, pieņemt apmeklētājus un sniegt konsultācijas par jautājumiem, kas ir pārvaldes kompetencē, kā arī veikt citus profesionālās darbības pamatuzdevumus.

 

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri