24. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Aizmirstiet par Ventspili!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Aizmirstiet par Ventspili!

Pagājušajā nedēļā mediķu streika un īstās vasaras gaidīšanas nedaudz novārdzināto Latvijas sabiedrību skāra pāris sievišķīgi agresīvi politiski ekonomiski demarši.

Vispirms bija spožie IR galvenās redaktores Nellijas Ločmeles monologi LTV raidījumā par Rīdzenes sarunām, viņas piedāvātais vienīgais un pareizais viedoklis par to, kas tur bijis un kas tagad valstī kuram būtu jādara, un pārējie — nepareizie... Nākamajā dienā izšāva LTV satura redaktore Gunta Sloga un panāca, ka pēc vakara pārdomām arī LTV šefs Ivars Belte paziņoja izsvērtu lēmumu, ka LTV pārtrauc sadarbību ar Ventspils domi. Vēl pēc tam ar to pašu un pa to pašu vietu Ventspilī nostrādāja Latvijas Radio valdes locekle Sigita Roķe, cita starpā pārtraucot radio sadarbību arī Muzikālās bankas projektā, ko ventspilnieki atbalsta kopš 2002. gada...
Ventspilī ar pašvaldību ir kā tai pantiņā par Ļeņinu un partiju: Ventspils dome 99,9% gadījumu vispirms tiek asociēta ar tās nemainīgo vadītāju Aivaru Lembergu, kurš tiesāts n-tajos procesos, taču joprojām smaidīgs staigā uz brīvām kājām un kārto lietas tā, kā to ieradis darīt. Arī Rīdzenē pirms septiņiem gadiem viņš savus jautājumus risinājis sev tīkamā manierē.
Kam izdevīgs septiņus gadus vecu Rīdzenē specdienestu darbinieku noklausītu un to pašu specdienestu darbinieku šovasar īstajiem medijiem nopludinātu Latvijas toreizējo atslēgas vīru Aivara Lemberga, Andra Šķēles, Aināra Šlesera&Co sarunu atšifrējuma otrais lasījums, šoreiz ne vairs strikti operatīvajā, bet jau publiskajā telpā?

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Jūlijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri