20. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Made, Irbe

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina sporta organizācijas pieteikt sportistus Valmieras sporta vienībā. Tā izveidota, lai atbalstītu Valmieras sportistu piedalīšanos valsts nozīmes sacensībās, pasaules, Eiropas čempionātos, olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, kā arī lai atbalstītu Valmieras Bērnu sporta skolā iekļauto sporta veidu attīstību un audzēkņu profesionālo izaugsmi. Sporta vienības mērķis ir uzlabot Valmieras talantīgāko jauno sportistu mācību-treniņu darbu, radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespēja sasniegt augstas klases rezultātus.

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībai

Sporta organizācijas aicinātas rūpīgi iepazīties ar jauno Valmieras sporta vienības nolikumu, kas ir mainīts un tika apstiprināts Valmieras pilsētas pašvaldības 2018. gada 31. maija domes sēdē. Ar Valmieras sporta nolikumu var iepazīties šeit — valmiera.lv/lv/sports/valmieras_sporta_vieniba.

Sporta vienībā tiek iekļauti individuālo olimpisko un citu sporta veidu sportisti, kuri startē Latvijas pieaugušo vai attiecīgā vecuma valstsvienībā; olimpisko un citu sporta veidu sporta spēļu komandu individuāli sportisti, kuri startē Latvijas pieaugušo vai attiecīgā vecuma valstsvienībā; sportisti vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri darbojas Valmierā reģistrētā sporta organizācijā, kā arī pārstāv Valmieru dažāda līmeņa sporta sacensībās.

Sportistu iekļaušanu sporta vienības sastāvā izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības sporta vienības vērtēšanas komisija. Tā atbilstoši nolikumam noteiks sportistam piešķiramo finansējuma apjomu, ņemot vērā sporta vienībai iesniegto pieteikumu skaitu un individuāli izvērtējamos faktorus (sportista trenēšanās un sacensību pieredze, sportiskā snieguma potenciāls u.c.). Sporta vienības dalībnieki un tiem piešķirtais finansējums pēc tam tiks apstiprināti pašvaldības domē.

Valmieras pilsētas pašvaldība pieteikumus sporta vienībai gaidīs līdz 01.07.2018. Tie jāiesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2 Valmierā vai jāsūta uz sports@valmiera.lv. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 64210683. Pieteikuma anketa pieejama šeit — ej.uz/anketa_vieniba.

OSKARS MELBĀRDIS. Viens no Valmieras sporta vienības sportistiem. Romualda Vambuta foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri