23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumiem par sasniegumiem sportā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākumi ir kļuvuši par vienu no skaistākajām pilsētas tradīcijām, kad, tuvojoties gada izskaņai, tiek izvērtēts un pateikts paldies par sasniegto sportā dzīvē Valmierā un ārpus tās robežām, sportiski augstvērtīgajiem rezultātiem un ieguldīto darbu veselīga dzīvesveida un sporta veicināšanā pilsētā.

Jānis Baiks (no kreisās), Māris Štrombergs un Ivo Lakučs  laureātu godināšanas pasākumā 2012. gadā.
Jānis Baiks (no kreisās), Māris Štrombergs un Ivo Lakučs laureātu godināšanas pasākumā 2012. gadā.

Lai suminātu sportistus, sporta komandas, trenerus un sporta klubus par sasniegumiem sportā 2013.gadā, 6.decembrī tiks organizēts tradicionālais sporta laureātu godināšanas pasākums. Tādēļ Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ikvienu līdz 2013.gada 5.novembrim pieteikt kandidātus apbalvojumiem „Sportiskie sasniegumi” un „Bērnu un jauniešu sporta laureāts”.  Tāpat valmierieši aicināti izvirzīt personas, kuras būtu pelnījušas saņemt balvu par mūža ieguldījumu pilsētas sporta dzīvē.

Pieteikumi apbalvojumam „Sportiskie sasniegumi”, kuriem pievienotas ziņas par sportista un/vai komandas sasniegumiem un pamatotas ar oficiāla dokumenta kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā, jāiesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša iela 2, Valmiera) līdz 2013.gada 5.novembrim, savukārt apbalvojuma „Bērnu un jauniešu sporta laureāts” – līdz 2013.gada 5.novembrim Valmieras Bērnu sporta skolā (Cēsu iela 19, Valmiera).

Apbalvojumu pilns nolikums pieejams Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā www.valmiera.lv, sadaļā Pašvaldība. Tāpat apbalvojuma nolikumu iespējams iegūt, sūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi toms.upners@valmiera.lv, kā arī saņemt pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmierā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri