19. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Aicina palīdzēt Guntim

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Jau ziņojām par nelaimes gadījumu Burkānciemā. Laimīgā kārtā cietušais, 79 gadus vecais Guntis Poga šo pārdzīvojumu pārcietis ar salīdzinoši nelielām sekām savai veselībai, toties ar neatgriezeniskiem bojājumiem savam īpašumam.

Foto no personiskā arhīva
Foto no personiskā arhīva

Šajās dienās pasaulē lielākajā publiskajā ziedošanas portālā gofundme.com Gunta mazdēls Kaspars Koķis, kurš dzīvo ASV, atvēris ziedojumu kontu ar lūgumu palīdzēt viņa vectēvam:

«Gunta Pogas, mana 79 gadus vecā vectēva, dzīve mainījās dažu sekunžu laikā. Mirkli pēc tam, kad viņš mēģināja piešķilt sērkociņu, notika eksplozija, bet pats tika izsviests cauri sienai. Viņam nezinot bija notikusi gāzes noplūde. Sprādziens ievērojami izpostīja māju, un diemžēl tā nebija apdrošināta. Viņš pašlaik atrodas slimnīcā, par laimi, ārsti apgalvo, ka ar viņu viss būs kārtībā.

Gunta māja, ar kuru mūsu ģimenei atmiņās saistās tik daudz brīnišķīgu mirkļu un kura mums ir tik dārga, nu ir iznīcināta. Šī ir māja, kuras durvis mūsu vectēvs ikkatru vasaru atver ikkatram no mūsu lielās ģimenes (16).

Ir ļoti grūti apzināties, ko pašlaik pārcieš mans vectēvs. Ja jūti, ka vari viņam palīdzēt, būšu tev pateicību parādā. Katrs dolārs, ko ziedosi, tiks novirzīts viņa mājas atjaunošanā un ārstnieciskajos izdevumos.

Paldies!»

Ja arī jūs vēlaties palīdzēt: https://www.gofundme.com/guntis-home-and-medical-fund (jeb saīsinātā saitē: http://ej.uz/ZiedoGuntim)

Pirmdienas pēcpusdienā jau bija saziedoti $ 1446 no kopējās nepieciešamās summas $ 15000.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Novembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

?????

Smagi, ka piemeklējusi nelaime, bet dēlu ģimenes dzīvo "labklājības zemēs"- amerikā, norvēģijā , ģimenē 16 cilvēki, vai tiešām nav ietaupījumi 15000 dolāru , ka jālūdz ziedojumi. Manuprāt daļai ziedojumu vākšana ir kļuvusi par modes lietu-kāpēc tērēt savu naudu,lai tak saziedo. Visvairāk mulsina fakts ka ir personas, kas vāc ziedojumus lai "laimes zemē" mirušos apglabātu Latvijā, vai paradīzē dzīvojot nav iekrājuši neko, ka trūcīgiem tautiešiem jāpalīdz saziedot pēdējam mājupceļam.......

Pilnīgi piekrītu! Ja katrs no

Pilnīgi piekrītu!
Ja katrs no radiem, kas, kā rakstā minēts, tiek ik katru vasaru ielaists vectēva mājā, pa tūkstotim noziedotu, būtu savākta visa nepieciešamā summa. Un ziedotāji varētu ziedot cilvēkiem, kam tiešām nepieciešama palīdzība, jo citu iespēju nav.

Šī ir Gunta mzdēla

Šī ir Gunta mzdēla iniciatīva. Kaspars ir izaudzis citā zemē ar citiem priekšstatiem. Domāju, ka Guntis neko nelūdz un arī nekad nelūgs.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri