14. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Minna, Vilhelmīne

Aicina izmantot pēcpusdienas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

«Ko darīt pēc skolas?» — atbildi uz šo jautājumu meklē skolēni un viņu vecāki. Pirmdien pie Valmieras Kultūras centra informatīvā pasākumā stāstīja un rādīja, cik daudz interešu izglītības iespēju piedāvā mācību iestādes Valmierā.

Aicina izmantot pēcpusdienas

Savs informācijas stends un radošs darba galds bija Valmieras Mākslas vidusskolai, Valmieras Jaunatnes centram «Vinda», un īpaši par savu darbošanos pastāstīt un visu izrādīt varēja Valmieras Bērnu sporta skola, jo aktīva dzīvesveida un BMX reklamēšanā šoreiz piedalījās divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs.

«Vajag pamēģināt, ja tā lieta aizrauj, tad kāpēc ne?  Es bērnībā arī vairākus sporta veidus esmu mēģinājis. Sāku ar kalnu slēpošanu, tad pārgāju uz BMX. Ir jāmeklē, kas patīk un padodas, ir svarīgi, lai būtu aizraušanās,» sacīja Māris un vienlīdz aizrautīgi piedalījās gan autogrāfu dalīšanā, gan fotografējoties ar bērniem un viņu vecākiem.

Pie Kultūras centra paši mazākie varēja izbraukt ar BMX un uzzināt, kādās sporta  izglītības un interešu programmās var mācīties bērni, kas sasnieguši skolas vecumu, un arī pirmsskolnieki.

Līdzīgi par savām iespējām, kā radoši pavadīt pēcpusdienas, informēja arī Mākslas vidusskola un «Vinda», ļaujot potenciālajiem nodarbību apmeklētājiem jau darboties ar krāsām, mālu, aplikācijām. Bija iespējabapbrīnot puišus, kuri ir breika dejotāji, un tos, kuri būvē lidmodeļus un automodeļus.

IR JĀPAMĒĢINA un, ja tā lieta aizrauj, tad kāpēc ne, — tā mudinot interesanti un sportiski pavadīt brīvos brīžus Valmieras bērnus un pusaudžus mudināja divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kurš kopā ar līdzīgi domājošajiem Valmierā pavadīja Zinību dienu. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
5. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri