23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

„Agrā rūsa” aicina uz jubilejas koncertu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 19.oktobrī, plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā deju kopa „Agrā rūsa” sniegs savu 25 gadu jubilejas koncertu. Pasākumā uzstāsies arī dejotāju draugi – TDA „Gauja” vidējās paaudzes dejotāji, deju kolektīvs „Jampadracis”, kamerkoris „Kaķi”, Valmieras Mūzikas skolas kokļu ansamblis un Vestfales-Halles deju grupa (Vācija), kas ir kolektīva seni draugi un speciāli ieradušies uz „Agrās rūsas” jubilejas koncertu.

„Agrā rūsa” aicina uz jubilejas koncertu

Kolektīva dzimšanas diena ir 1988.gada 13.oktobrī, kad SIA „VTU Valmiera” klubā „Brandeļi” sanāca kopā grupa bijušo TDA „Rasa” dejotāju, kuriem deja bija pārāk svarīga, lai to aizmirstu. Tā jau 25 gadus viņus vieno deja un vadītāja Dzintra Leimane kolektīvā „Agrā rūsa”.

Kolektīva izpildītās dejas spēj būt ļoti dažādas – gan cēlas un iznesīgas, gan jestras un aizrautīgas, kā arī liriskas un nedaudz trakulīgas. Tās arī veido kolektīva īpašo „rokrakstu” un palīdz atklāt dejas dvēseli. Šajos gados „Agrā rūsa” ir veiksmīgi sadarbojusies ar bigbendu „Valmieras puikas”, kapelu „Klabatas”, kamerkori „Kaķi”, kā arī koncertējusi Vācijā, Slovākijā, Krievijā, Baltkrievijā, Serbijā un citur. Kolektīvs ir pierādījis sevi dažādās skatēs un konkursos, piedalījies Dziesmu un Deju svētkos, kā arī organizējis tradicionālo sadancošanās pasākumu „Mēs – trīs, jūs – trīs”. Kā saka dejotāja Laila Pāvuliņa: „Mēs esam domubiedru grupa, kas savu mīlestību un laiku atdod viens otram un dejai.”

Kolektīva vadītāja Dzintra Leimane „Agrai rūsai” jubilejas priekšvakarā novēl būt vienmēr kopā un lai starp dejotājiem valda neizsīkstoša enerģija un mīlestība.

Ieejas maksa: Ls 1.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri