22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

50 dienas līdz 50!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

26.jūlijā akciju sabiedrība „Valmieras stikla šķiedra” atzīmēs 50.gadadienu kopš uzņēmuma dibināšanas tālajā 1963.gadā. Akcentējot nozīmīgos svētkus un to, ka līdz jubilejas svinībām atlikušas vien 50 skaistas vasaras dienas, 7.jūnijā Valmieras pilsētas centrā tika eksponēta skulptūra „Stikla pils”.

50 dienas līdz 50!

„Cauri desmitgadēm esam tiekušies pretī jauniem izaicinājumiem, pārbaudījumiem un sasniegumiem. Piedzīvoti un izdzīvoti dažādi laiki, tomēr vienmēr esam saglabājuši vēlmi būt labākiem, modernākiem un veiksmīgākiem. Pretī jaunām virsotnēm, lai arī tas prasījis daudz darba stundu un pūļu, grūtību pārvarēšanu un nepadošanos,” norāda AS „Valmieras stikla šķiedra” valdes priekšsēdētājs Andris Oskars Brutāns.

Skulptūras, kura veidota no stikla lodītēm, mērķis ir informēt pilsētniekus un viesus par uzņēmuma 50.jubileju, kā arī pēdējās desmitgadēs sasniegto attīstību un modernizāciju.

„Skulptūra no vienas puses simbolizē uzņēmuma pirmsākumus un iedzīvotāju asociācijas par stikla šķiedru kā materiālu. No otras puses vēlamies uzsvērt, ka šobrīd esam auguši savā attīstībā un modernizācijā tik tālu, ka stikla lodītes pamazām tiek ierakstītas vēstures lapaspusēs. „Stikla pils” atradīsies pašā pilsētas centrā, kas gan pilsētniekiem, gan pilsētas viesiem ļaus uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā darbību,” uzsver valdes priekšsēdētājs Andris Oskars Brutāns.

„Stikla pils” pilsētas centrā atradīsies no 7.jūnija līdz 11.augustam.

Uzņēmums organizēs vēl vairākas aktivitātes un pasākumus par godu savam jubilejas gadam. 13.jūlijā visi laipni aicināti un gaidīti sportiskā un ģimeniskā pasākumā – AS „Valmieras stikla šķiedra” diena pilsētā. Tās ietvaros notiks sacensības pludmales volejbolā, īpaši tam veidotos laukumos aiz Valmieras Kultūras centra. Laukumā starp Valmieras Kultūras centru un t/c „Valleta” būs dažādas uz atjautību un erudīciju vērstas aktivitātes bērniem, jauniešiem un ģimenēm, bet dienas noslēgumā Valmieras pilsdrupās koncerts un ballēšanās.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri