24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

3.septembrī Valmieras muzeja pagalmā darbosies Citāda skola

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmajā skolas dienā, 3.septembrī, no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 Valmieras muzeja pagalmā darbosies Citāda skola. Gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērni varēs piedalīties vairākās mācību stundās – rokdarbu, mājturības, mākslas, veidošanas, amatu mācības, loģikas, sportisko aktivitāšu, dziedāšanas, kā arī danču un veselības stundā.

3.septembrī Valmieras muzeja pagalmā darbosies Citāda skola

Rokdarbu stundā ikviens varēs iemācīties izšūt savam telefonam maciņu, savukārt mājturības stundā notiks ziepju vārīšana, bērni varēs piedalīties procesā un izgatavot sev īpašu un tīkamu ziepju gabaliņu. Mākslas stundā būs iespēja izgatavot pirkstu lellītes, piedalīties leļļu teātra izrādīšanā un veidot nagu dizainu, bet veidošanas stundā bērni varēs darboties ar plastilīnu un plastikas masu. Amatu mācības nodarbībā notiks automobiļu virsbūvju un lidmodeļu gatavošana, tehniskā modelēšana, bet loģikas stundā būs dažādas prāta spēles dažādiem vecumiem un interesēm. Sportisko aktivitāšu nodarbībās varēs spēlēt kērlingu, futbolu un hokeju, bet dziedāšanas stundā dziedās vokālās studijas „Notiņas”, „Ķipari” un estrādes vokālā studija, uzstāsies jauniešu muzikālās grupas un ģitāristi. Iespēja pievienoties tiks piedāvāta katram dalībniekam. Danču un veselības stundā būs ušu vingrojumi ar skatītāju līdzdarbošanos, piedalīsies tautisko deju studija „Liesmiņa” un bēbīšu skoliņas audzēkņi.

3.septembrī no plkst.16.00 līdz plkst.21.00 Valmieras muzeja teritorijā norisināsies Jauniešu pēcpusdiena. Pasākuma laikā būs radošās darbnīcas jauniešiem – „Filcēšanas darbnīca”, „Izkrāso savu kreklu”, „Dekupāžas darbnīca”, būs iespēja pielikt savu roku „Valmieras jauniešu gleznas” tapšanā.

No plkst.16.00 Valmieras Pilsdrupu estrādē būs koncerts ar tēju un grauzdiņiem. Koncertā piedalīsies grupas „WhiteShade”, „Dude Knows”, Puriic, akustisko mūziku spēlēs Matīss Brenneris, Kristaps Bedrītis, Kārlis Kazāks un „Smilšu 13”. Koncerta laikā tiks apbalvoti „Skrējiens pēc 5Ls” laureāti un pasniegta „Valmieras Jauniešu balva 2012”.

Jāpiebilst, ka Valmieras muzeja pagalmā ikviens varēs sevi iemūžināt pie īpašas ziedu kompozīcijas, savukārt 3.septembrī bērni un viņu vecāki izstādes Valmieras muzeja Izstāžu namā varēs apmeklēt bez ieejas maksas.

3.septembra pasākumu bērniem un jauniešiem organizē Valmieras muzejs un Valmieras Jaunatnes centrs „Vinda”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri