20. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

29. novembrī Valmierā viesosies Eņģeļu ekspresis

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

29.novembrī plkst. 17.30 Valmierā, kad tiks iedegta pilsētas Ziemassvētku egle, pie Valmieras Kultūras centra piestās Eņģeļu ekspresis, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju” un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim - smagi slimo bērnu ārstēšanai.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

“Šogad, pateicoties Swedbank un pašvaldību atbalstam, mums ir iespēja ar īpašu Eņģeļu ekspresi doties uz tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku. Lai satiktos un sajustos labi - dodot un palīdzot. Ziedojot sakrātās latu un santīmu monētas, mēs katrs palīdzam kādai mazai sirsniņai veseļoties. Paldies visiem, kas atnāks un kuru labie darbi ļaus piepildīt šo ģimeņu sapņus!” saka Katrīne Pasternaka, “Eņģeļi pār Latviju” patronese.

Pašlaik fondā Ziedot palīdzību lūgušas 4 ģimenes no Vidzemes, kuru bērnu ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ģimenēm nepieciešams atbalsts operācijas veikšanai  ārvalstu klīnikā  un rehabilitācijas programmu finansēšanai. Ziedotā nauda tiks izmantota šo bērnu ārstēšanai.

Irīna Pīgozne, Swedbank valdes locekle: “Ikvienam no mums pienāk brīdis, kad jūti - ir jāpalīdz citiem. Ir jādalās labos vārdos un labos darbos. Bieži vien mēs jūtam līdzi un domājam labas domas - tas ir daudz, taču ar to nepietiek. Šobrīd daudzi mājās pārcilā savas krājkasītes un domā - ko iesākt ar šiem latiem un santīmiem, ja no janvāra jau mūsu nauda būs eiro? Var iztērēt, nopērkot sen kārotu lietu, taču var ar šo naudu izdarīt ko daudz vairāk - palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni par dzīvi. Priecīgu un spēka pilnu - tādu pašu, kā saviem vienaudžiem. Lai nākamos sapņus par laimīgu Latviju mēs varētu sapņot visi kopā”.

Plašāka informācija par Eņģeļu ekspresi un tā viesošanos Latvijas pilsētās pieejama interneta vietnē www.engeluekspresis.lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri