25. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Māra, Marita, Mārīte

13. Saeimas vēlēšanas gaidot…

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
13. Saeimas vēlēšanas gaidot…

13. Saeimu vēlēsim sestdien, 6. oktobrī. Sen pagājuši tie laiki, kad balsojām par vienīgo pareizo partiju un vienīgo tās izraudzīto kandidātu. Dažreiz varējām arī nenobalsot, bet rezultātu tas neietekmēja – gan jau kāds gādīgs cilvēks dienas beigās nobalsoja par neatnākušajiem. Tagad izvēle jāizdara katram pašam.

Tomēr vajadzētu atcerēties dažas būtiskas lietas. Pirmkārt, vēlēšanās jāpiedalās. Ērtības labad varam balsot jebkurā iecirknī Latvijā, vajadzīgi tikai nepieciešamie dokumenti. Vēlēšanās jāpiedalās, jo pretējā gadījumā cerētais rezultāts var izpalikt. Ir taču skaidrs, ka simpātijas politikā atšķiras. Kādas partijas atbalstītāji būs organizēti, kādas slinkāki. Slinkākie atrunas atradīs vienmēr – līst lietus, daudz darba, tas neko neizšķir… Rezultātā Saeimā iekļūs ne gluži tie, kurus tur gribam ieraudzīt.
Otrkārt, izraudzīties tīkamo partiju vai partiju apvienību nav nemaz tik grūti. Atmetot nost vairākas nepazīstamas sīkpartijas, varam izdarīt nākamo izvēli. Atliek tikt skaidrībā par partijas pamatidejām. Papīrs pacieš visu, bet būtiskāko starp rindiņām var atrast. Noskaidrot, vai nākotne saistās ar Rietumeiropu vai Vladivostoku, nav grūti. Tāpat var tikt skaidrībā par plāniem veselības aizsardzībā, izglītībā, pensiju jomā. Vienīgā nelaime, ka to, kur saulainajai nākotnei ņems naudu, parasti paskaidro visai skopi.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Oktobris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri