17. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Oļegs, Vineta

10.Saeimas deputāta Guntara Galvanovska viedoklis par raidījumā „De Facto” pārraidīto sižetu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
10.Saeimas deputāta Guntara Galvanovska viedoklis par raidījumā „De Facto” pārraidīto sižetu

10. Saeimas deputāts Guntars Galvanovskis:

"Sakarā ar 5. jūnijā LTV raidījumā „De Facto” pārraidīto sižetu, kurā it kā tika parādīts, kā 10.Saeimas deputāts Andris Šķēle mēģina ietekmēt deputātu Guntara Galvanovska un Klāva Olšteina viedokli, aģitējot balsot par tā brīža prezidenta amata kandidātu Andri Bērziņu, vēlos norādīt uz šī sižeta safabricējumu.

Lai gan pirms balsošanas runāju ar Andri Šķēli, atbildot uz viņa jautājumu, par ko plānoju balsot, norādīju, ka esmu pilnībā pārliecināts, ka valsti nākamos četrus gadus ir jāvada Valdim Zatleram, tādēļ, tāpat kā citi politisko partiju apvienības „Vienotība” biedri, balsošu par Valdi Zatleru. Pēc tam saruna ritēja par citām, ar prezidenta vēlēšanām nesaistītām lietām. Piemēram, ilgi runājām par a/s „Valmieras piens” un „Rūjienas saldējums” attīstības perspektīvām.

Manus vārdus var apstiprināt deputāte un partiju apvienības „Vienotība” frakcijas priekšsēdētāja vietniece Ilze Viņķele. Abas reizes savu balsojumu, pirms iemešanas balsošanas urnā, parādīju Ilzei Viņķelei. Tajā pat laikā esmu sarūgtināts, ka sabiedriskā televīzija ar vienu šādu nepatiesu sižetu, kas safabricēts, it kā nolasot vārdus no runātāju lūpām, var sabojāt jaunu politiķu reputāciju. Es joprojām esmu pārliecināts, ka jauniem cilvēkiem ir jāiesaistās politikā, tomēr šāda veida precedenti var pilnībā izdzēst vēlmi jauniešos strādāt savas valsts labā."

„Varu tikai apstiprināt, ka sižetā paustā ideja ir pilnīgas muļķības. Gan Guntars Galvanovskis, gan Klāvs Olšteins abas reizes balsojot, lapiņu ar savu izvēli parādīja man. Un nav ne mazāko šaubu, ka tajā bija rakstīts Valda Zatlera vārds. Nepatīkami, ka sabiedriskajā televīzijā parādās nepatiesa informācija, tomēr ceru, ka šis precedents nemazinās Guntara un Klāva degsmi nesavtīgi darboties Latvijas tautas labā,” norāda Ilze Viņķele.

Video:

Celms

"Es biju pret Jāņa Daliņa stadionā augošo koku izciršanu, un publiski paudu savu viedokli, ka nepieciešama šī jautājuma sabiedriska apspriešana. Gan kā sportistam, gan apmeklētājam, kas stadionā pavadījis daudzus gadus, šis lēmums bija sāpīgs un grūts. Esmu diezgan konservatīvs un man, tāpat kā daudziem citiem valmieriešiem bija grūti pieņemt izmaiņas." G.Galvanovskis
Balsojumā par koku izciršanas apstrīdēšanu , lēmums Nr.464 no 14.10.2010. G.Galvanovskis balsoja PAR koku izciršanu J.Daliņa stadionā. Vārdi nesaskan ar darbiem! Kā tādam var ticēt?

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri