24. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

1. kārtas numurs tiek sociāldemokrātiskajai partijai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Trešdien Valmieras vēlēšanu komisija rīkoja izlozi, kurā noskaidroja, kādā secībā (ar kādiem kārtas numuriem) tiks sakārtotas un pašvaldību vēlēšanu dienā — 3. jūnijā — katram vēlētājam izsniegtas vēlēšanu zīmes.

1. kārtas numurs tiek sociāldemokrātiskajai partijai

Piebildīšu, ka sākumā prognozētais sarakstu skaits pēdējā brīdī izrādījās par vienu lielāks.

Un tā, ievērojot noteikto kārtību, ka partiju pilnvarotās personas lozes velk sarakstu iesniegšanas secībā, pirmais to veica un 2. numuru partijas «Vienotība» sarakstam ieguva tās pilnvarotais Vents Beķeris.

Politiskās partijas «Valmierai un Vidzemei» pilnvarotais Ričards Gailums izvilka 4. kārtas numuru, politiskās partijas «Nacionālā apvienība «Visu Latvijai»» — «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» pilnvarotais Uldis Jansons — 6. numuru, «Saskaņas» sociāldemokrātiskās partijas pilnvarotais Valerijs Vilčinskis tika pie 1. numura, politisko partiju apvienības «Zaļo un Zemnieku savienība» pilnvarotais Vugars Ecmanis izvilka 5. kārtas numuru, bet politiskās partijas «KPVLV» pārstāvim Gunāram Graumanim bija atlikusi pēdējā loze ar 3. numuru.

PIRMOREIZ. Saskaņieši līdz šim pašvaldības vēlēšanās Valmierā nav startējuši. Laimīgo lozi vilka partijas pilnvarotā persona — Valerijs Vilčinskis. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Aprīlis, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

..@9

Sociāldemokrātiski uzskati un idejas paredz braukt ar milzīgiem, iespējams, amerikāņu džipiem!

Valmierietis

Aplausi iepriekšējam komentētājam, jo arī manuprāt Linkoln Navigator...pat ja viņam varbūt ekonomijas nolūkos ir iebūvēta gāzes iekārta nu galīgi neliecina par sociāldemokrātisku pasaules redzējumu un uzskatiem...,bet mans pastāsts un pārdomas un jautājumi gan par ko citu...par pašu vadoni Valēriju... Cik partiju karogus gan esat gatavs nomainīt ceļā uz nenotveramo mērķi? ... Ielūkojoties ,,mātē Googlē'' šī kunga politiskos meklējumus vēsturē var atrast gan PCTVL un Vienotības sarakstos...un tagad "Saskaņa".. Ja Jūs Valērij domājat, ka partijas karogs ir bijis tas iemesls, kādēļ Jūsu Linkoln Navigator nestāv ne pie LR Saeimas ne Valmieras pašvaldības nama, tad tas ir maldīgi... Pašvaldību vēlēšanās cilvēki balso par cilvēkiem kuriem tie uzticas, un Jūs laikam starp tiem nebūsiet.. Otrkārt ..es domāju, ka Ušakova kungam Valmiera neinteresē vispār...interesē tik ,,politiskā afiša,, un naudiņa, ko līdz ar to var likumīgi iztērēt tajos vēlēšanu apgabalos, kur vairāk mīt viņu atbalstošs vēlētājs, un ir jebkāda cerība tikt pie varas....

Jo

A varbuut vieteejais vadonis labi zina, ks ir tik lelliite un taisa teaatri labi zinot savu rezultaatu un honoraaruvpar izraadi.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri